O Nas

  • Lek. Dent. Karolina Drobińska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Po zakończeniu stażu podyplomowego w Gdańsku, nabyła kilkuletniego doświadczenia pracując w gabinetach stomatologicznych na terenie Trójmiasta. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych na terenie całej Polski. Zapewnia skuteczne, dokładne i bezbolesne leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, stomatologii dziecięcej oraz medycyny estetycznej. Jej pasją jest tworzenie pięknych uśmiechów.

  • Mgr Fizjoterapii Marek Drobiński

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a także certyfikowany Terapeuta Manualny Kaltenborn-Evjenth Concept. Po ukończonych studiach przez kilka lat pracował w prywatnym centrum rehabilitacyjnym w Gdańsku. Jednocześnie uczestniczył w wielu szkoleniach u najlepszych terapeutów polskich i zagranicznych. Zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną, neurologiczną , kardiologiczną, masażem leczniczym a także oferuję szeroki zakres zabiegów fizykoterapeutycznych. Jego celem jest uwolnienie pacjentów od bólu, skuteczne eliminowanie przyczyny i objawów dolegliwości oraz przywrócenie utraconej sprawności poprzez specjalistyczną terapię, edukację i działania profilaktyczne.

  • Mgr Fizjoterapii Sylwia Pieczka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, od 2012 r. systematycznie bierze udział w szkoleniach m.in. terapii manualnej, drenażu limatycznego, kinesiology taping. Aktualnie poszerza wiedzę z zakresu fizjoterapii kobiet w ciąży i po porodzie. Dzięki indywidualnej pracy z pacjentem, czerpie motywację do rozwoju swoich kompetencji. Przeprowadzając dokładny wywiad oraz badanie kliniczne, z zaangażowaniem pochyla się nad problemem pacjenta, aby przywrócić, utraconą przez dolegliwości bólowe, funkcję czy też jakość codziennych czynności.

  • Higienistka Stomatologiczna Paulina Schmidt

Stomatologia / Medycyna Estetyczna

Telefon

+48 575 754 878

Fizjoterapia

Telefon

+48 791 989 829