O Nas

  • Lek. Dent. Karolina Drobińska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Po zakończeniu stażu podyplomowego w Gdańsku, nabyła kilkuletniego doświadczenia pracując w renomowanych klinikach stomatologicznych na terenie Trójmiasta. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych na terenie całej Polski. Zapewnia skuteczne, dokładne i bezbolesne leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Jej pasją jest tworzenie pięknych uśmiechów.

  • Mgr Fizjoterapii Marek Drobiński

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a także certyfikowany Terapeuta Manualny Kaltenborn-Evjenth Concept. Po ukończonych studiach przez kilka lat pracował w prywatnej klinice rehabilitacyjnej w Gdańsku. Jednocześnie uczestniczył w wielu szkoleniach u najlepszych terapeutów polskich i zagranicznych. Zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną, neurologiczną , kardiologiczną oraz masażem leczniczym. Jego celem jest uwolnienie pacjentów od bólu, skuteczne eliminowanie przyczyny i objawów dolegliwości oraz przywrócenie utraconej sprawności poprzez specjalistyczną terapię, edukację i działania profilaktyczne.

  • Mgr Fizjoterapii Sylwia Pieczka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, od 2012 r. systematycznie bierze udział w szkoleniach m.in. terapii manualnej, drenażu limatycznego, kinesiology taping. Aktualnie poszerza wiedzę z zakresu fizjoterapii kobiet w ciąży i po porodzie. Dzięki indywidualnej pracy z pacjentem, czerpie motywację do rozwoju swoich kompetencji. Przeprowadzając dokładny wywiad oraz badanie kliniczne, z zaangażowaniem pochyla się nad problemem pacjenta, aby przywrócić, utraconą przez dolegliwości bólowe, funkcję czy też jakość codziennych czynności.

  • Mgr Fizjoterapii Krzysztof Bajer

Absolwent Gorzowskiej Filii Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Swoją wiedzę zdobytą na studiach poszerza o specjalistyczne kursy fizjoterapeutyczne w tym P-DTR, suche igłowanie czy trening medyczny. Jednym z kluczowych aspektów jego pracy jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, odpowiedni wywiad, terapia manualna oraz dostosowanie ćwiczeń do specyficznych potrzeb pacjenta. Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem dzięki czemu osiąga świetne efekty terapeutyczne.

  • Higienistka Stomatologiczna Karolina Rudnik

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna, posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie zabiegów higienizacji. W swojej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawia komfort pacjenta, a także miłą atmosferę. Do każdego podchodzi z profesjonalizmem i życzliwością, wykazując jak największą empatię. Nie straszne jej również zabiegi u bardziej wymagających pacjentów jak pacjenci z paradontozą lub aparatami ortodontycznymi.

Stomatologia / Medycyna Estetyczna

Telefon

+48 575 754 878

Fizjoterapia

Telefon

+48 791 989 829